Zobacz naszą nową ofertę smyczy reklamowych


www.esmycze-reklamowe.pl
1. Z uwagi na duży wybór jakościowy i ilościowy materiałów (taśm, technik zdobienia, dodatków) do produkcji smyczy reklamowych nie posiadamy gotowego cennika dla Klienta.

2. Każdy wzór podlega indywidualnej kalkulacji w oparciu o technikę wykonania, szerokość taśmy, ilość kolorów, dodatki i nakład zamówienia.

3. Aby uzyskać kalkulację skorzystaj z formularza w dziale "kontakt" lub wyślij e-mail na adres info@smycze-reklamowe.pl.1. Termin realizacji zamówienia na smycze reklamowe uzależniony jest od techniki produkcji taśmy oraz nakładu. Dla nakładu 1000 szt. w technice nadruku sublimacyjnego standardowy termin wynosi średnio 10 dni, natomiast przy technice żakadrowej 14 dni.

2. Dok³adny termin realizacji podawany jest Klientowi w momencie składania zamówienia.1. P³atno¶c za wykonanie zamówienia ustalana jest indywidualnie przy negocjacji warunków transakcji.

2. Standardowo przed przyjêciem zlecenia przyjmujemy zaliczkę w wysokości 20% - 40% wartości netto zamówienia lub płatność 100% następuje przelewem przed wysy³k± asortymentu.

3. Terminy płatności udzielane są począwszy od trzeciego kolejnego zamówienia w naszej firmie.

4. Jednostkowa cena smyczy w kalkulacji odnosi się do loco Łódź (exworks Łódź). Transport asortymentu pokrywany jest przez zamawiającego.

5. W przypadku wysyłki zlecenia za pośrednictwem firmy kurierskiej (np. DHL) czas wysyłki do dowolnego miejsca w Polsce wynosi 1 dzień.1. W przypadku gotowego wzoru przygotowane przez Klienta prosimy o zapisanie go w krzywych w programie CorelDRAW 8.0 oraz przes³anie na adres projekt@smycze-reklamowe.pl.

2. Mo¿liwe jest równie¿ zlecenie naszej firmie przygotowania projektu. W przypadku dalszej relizacji zamówienia nie pobieramy za projekt ¿adnych op³at ani kosztów dodatkowych.
Napisz do nasDodaj nas do ulubionychStartuj z namiDrukuj stronê

Wy¶lij adres znajomemu

Podaj adres e-mail:

fdf
SDD
SDD
Copyright FLEXI 2004-2011 / Wszelkie prawa zastrze¿one/ e-mail: office@flexi.pl
Aktualizacja: 
Smycze reklamowe
Pozycjonowanie by Atom