Gdyby w świecie gadżetów reklamowych istniała hierarchia, "smycz" reklamowa z pewnością zasługiwała by na miano "królowej". Za sprawą duzego wyboru technik produkcji i zdobienia oraz różnorodności modeli logoband stał się obecnie jednym z najbardziej popularnych narzędzi promocji. "Smycz" reklamowa nie jest gadżetem, który chowa się do przysłowiowej "szuflady" i właśnie ze względu na swoją główną cechę - praktyczność gadżet ten jest idealnym nośnikiem Twojej reklamy.Po pierwsze dlatego, że jesteśmy producentem tekstyliów i odzieży reklamowej. Dzięki współpracy z wieloma wymagającymi Klientami jakość stanowi dla nas wartość nadrzędną.
Dlatego przy produkcji smyczy reklamowych kontrolujemy ich jakośc na trzech etapach ( taśma - zdobienie - konfekcjonowanie ). Aby utrzymać stale najwyższą jakośc naszego produktu, nasze smycze reklamowe produkowane są w Polsce, co również ma ogromny wpływ na krótkie terminy realizacji.

Po drugie, ze względu na to, iż jestśmy niezwykle elastyczną firmą. Nie posiadamy sztywnego "cennika", a kalkulacje dokonywane są indywidualne w oparciu o zapotrzebowanie Klienta. Nawet najmniejszy szczegół (szerokość taśmy, ilość kolorów, dodatki) kształtuje ostateczną cenę "smyczy". Biorąc pod uwagę specyfikę rynku, dla pośredników i agencji reklamowych posiadamy korzystny system rabatów.

Cóż dodać więcej? Chyba tylko to, że mieścimy się w Łodzi - "centrum tekstylnym Polski"...Gdzie znajdziesz lepsze ceny niż u nas?


Napisz do nasDodaj nas do ulubionychStartuj z namiDrukuj stronę

Wyślij adres znajomemu

Podaj adres e-mail:

fdf
SDD
SDD
Copyright FLEXI 2004-2011 / Wszelkie prawa zastrzeżone/ e-mail: office@flexi.pl
Aktualizacja: 
Smycze reklamowe
Pozycjonowanie by Atom